fbpx

O nás

Holprom ponúka bezplatné poradenstvo a konzultácie o štúdiu v Holandsku. Holprom reprezentujú absolventi holandských univerzít. Nakoľko majú vlastné skúsenosti so životom a štúdiom v Holandsku, ich cieľom je poskytnúť podporu a pomáhať tým, ktorí sa chystajú urobiť svoje veľké rozhodnutie – výber univerzity a vysnívaného študijného programu.

Alžbeta Bielokostolská

Tak ako aj Ty, sama som pred pár rokmi stála pred veľkým rozhodnutím: Kde a na akú výšku ísť študovať? Od mojej vysokej školy som vyžadovala najmä praktické zameranie, medzinárodné prostredie a žiadnu rutinu. To všetko a omnoho viac som našla v Holandsku, teraz mojom druhom domove. Počas štúdia som zbierala pracovné skúsenosti v Holandsku, Nórsku ako aj na výskumných pobytoch za hranicami Európy až v ďalekej Indonézii. Momentálne pracujem ako konzultant v oblasti Sales & Marketing pre projekty na Slovensku a aj v zahraničí. 

Rebeka Jendrišáková

Keďže už od mladého veku milujem cestovanie, odbor International Tourism Management na Breda University bol pre mňa ľahkou voľbou. Vďaka štúdiu na holandskej univerzite som mala možnosť pol roka stráviť na uznávanej univerzite v Južnej Kórei a absolvovať 6 mesačnú stáž v Anglicku. Univerzita mi doslova otvorila bránu do sveta a aj po ukončení štúdia aktívne využívam praktické vedomosti získané na škole.