fbpx

Objav svoje možnosti s Avans University v Holandsku

Objav svoje možnosti s Avans University v Holandsku

Stojíš pred rozhodnutím, kam po strednej? Alebo už máš podanú prihlášku, ale váhaš, či to je tá správna voľba? Ak ťa láka štúdium v zahraničí, potom nadchádzajúci webinár organizovaný Avans University of Applied Sciences v Holandsku je tvojím sprievodcom!

Webinár s Avans University
15.05.2024, 18:30 – 20:30

Objav medzinárodné bakalárske odbory Avans University z pohodlia domova. Zapoj sa do diskusie s lektormi, pokecaj si so súčasnými študentmi a vypočuj si podrobné prezentácie o univerzite a možnostiach, ktoré ti ponúka. Bude sa diskutovať napr. o odboroch, požiadavkách na prijatie a prijímaciom procese. Zaregistruj sa tu ⬇️

Zapíš sa do nášho newslettera a budeš dostávať pravidelné novinky o štúdiu v Holandsku a eventoch, ktoré chystáme.
http://privacystatement.avans.nl/en/

Fakty a čísla:

  • 33 000 študentov
  • 900+ medzinárodných študentov
  • 80 rôznych národností
  • Spolupráca s 250+ vzdelávacími inštitúciami pre výmenné pobyty
  • 92% absolventov si nájde prácu do 3 mesiacov
  • Hodnotená ako najlepšia univerzita aplikovaných vied v Holandsku

Avans University of Applied Sciences si už dlhé roky udržiava vedúcu pozíciu v národných rebríčkoch medzi univerzitami aplikovaných vied. 

Univerzita má campusy v štyroch rôznych mestách, pričom hlavný campus sa nachádza v útulnom študentskom meste Breda, ktoré je vzdialené len hodinu cesty vlakom od Amsterdamu.

Počas tvojho štúdia budeš mať príležitosť stráviť semester v zahraničí a vybrať si z viac ako 32 medzinárodných výmenných programov. Avans tiež ponúka jedinečnú možnosť Double Degree v odbore International Business, ktorá ti umožní získať bakalársky titul od oboch inštitúcií po úspešnom ukončení štúdia.