fbpx

Deň Európy s holandskou ambasádou

Deň Európy s holandskou ambasádou

9. mája sme si počas Dňa Európy v bratislavskej Starej Tržnici pripomenuli význam únie.


Prijali sme pozvanie od Veľvyslanectva Holandského kráľovstva, aby sme spolu s nimi predstavili možnosti, ktoré pre Slovákov Holandsko poskytuje. My sme sa primárne venovali – ako inak – vysokoškolskému štúdiu v Holandsku. Do Bratislavy sme prišli s plným kufrom brožúrok a mini darčekov od holandských univerzít, plné očakávaní, čo toto podujatie prinesie.

© European Commission
© European Commission

Stánok sme zdieľali s Veľvyslanectvom Holandského kráľovstva na Slovensku, ktoré reprezentovala Michala Beňová (Senior Policy Officer Rule of Law and Culture ) a pridala sa k nám aj J.E. Gabriella Sancisi (veľvyslankyňa Holandska na Slovensku). Podujatia sa celkovo zúčastnilo viac ako 3000 návštevníkov. Môžeme s radosťou skonštatovať, že domov sme išli s prázdnym kufrom 😀 

Ďakujeme

Týmto by sme sa chceli ešte raz veľmi pekne poďakovať veľvyslanectvu za pozvanie a možnosť zdieľať naše skúsenosti so štúdiom v Holandsku. Veľmi si vážime pozvanie na takéto zaujímavé podujatie a dúfame, že sa v blízkej budúcnosti uvidíme na viacerých offline eventoch 🙂

Keďže nie všetci ste sa mohli tohto podujatia zúčastniť, rady by sme vám  ponúkli možnosť si tiež nejaký ten darček od nás odniesť. Stačí sa zapojiť do našej súťaže. Viac info už čoskoro na našom Instagrame.

V neposlednom rade ďakujeme naším partnerským univerzitám za sprostredkovanie darčekov pre návštevníkov tohto podujatia. 

Tešíme sa už na ďalšie offline stretnutie! 

Betka & Rebeka